📞+370 638 88660 ✉︎ uzsakymai@sandelystrasu.lt 🚚 Nemokamas pristatymas*

Ieškoti

Reikia pagalbos? Užsakymus galite atlikti el. paštu uzsakymai@sandelystrasu.lt
Reikia pagalbos? Užsakymus galite atlikti el. paštu uzsakymai@sandelystrasu.lt

 

Jeigu UAB „Agroorganika” internetinėje parduotuvėje nusipirkote nekokybišką prekę, ją galite grąžinti vadovaujantis ūkio ministro 2001m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 “Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo” patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, bei ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintomis „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis”.

Jeigu pirkėjui buvo parduota netinkamos kokybės prekė prieš tai neaptarus jos trūkumų, pirkėjas iš UAB „Agroorganika” turi teisę reikalauti, o UAB „Agroorganika” įsipareigoja:

 

 • pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke;
 • grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

Nekokybiškos prekės grąžinimo atveju, pristatymo išlaidos nėra grąžinamos.

Nustačius, kad prekė buvo sugadinta dėl pirkėjo kaltės, prekė pirkėjui grąžinama tik apmokėjus grąžinimo, pakartotinio siuntimo ir prekės kokybės įvertinimo išlaidas, jeigu tokios buvo.

Nekokybiškos prekės grąžinimas vykdomas:

 

 • Turite atsiųsti elektroninį laišką e – pašto adresu: uzsakymai@sandelystrasu.lt kuriame būtų nurodyta: pirkėjo vardas, pavardė, adresas iš kur būtų galima paimti nekokybišką prekę, data (darbo diena) kada galima būtų paimti prekę, visi įmanomi kontaktiniai duomenys (telefonas, mobilusis telefonas, e-pašto adresas), užsakymo numeris, pirkimo ir siuntos gavimo data, sumokėta suma, prekės pavadinimas ir išsamus aprašymas apie rastus defektus.

Tinkamos kokybės prekių grąžinimas galimas tik Vyriausybės 2001-06-11 nutarimu Nr. 697 patvirtintų Mažmeninės prekybos taisyklių  nustatyta tvarka. Prekių grąžinimo išlaidas apmokate Jūs (už grąžinamos prekės pašto išlaidas pinigai negrąžinami).

Kokybiškos prekės grąžinimo sąlygos:

Grąžinti prekę galite per 14 dienų nuo prekės atsiėmimo dienos.

Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

 

 • Grąžinama prekė turi būti originalioje, tvarkingoje ir nepažeistoje pakuotėje (šis punktas netaikomas grąžinant nekokybišką prekę).
 • Prekė turi būti pirkėjo nesugadinta.
 • Prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) Šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė.
 • Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo gauta.
 • Grąžinamos prekės turi būti sudėtos į papildomą apsauginę (skirtą transportavimui) pakuotę (pvz.: dėžutę ar apsauginį voką).
 • Grąžinant prekes, būtina susisiekti el.paštu uzsakymai@sandelystrasu.lt ir tiksliai nurodyti grąžinamą prekę.

Pinigai į pirkėjo nurodytą sąskaitą yra grąžinami per 10 darbo dienų nuo grąžintų prekių pristatymo į UAB “Agroorganika” sandėlį. Pinigai grąžinami į  nurodytą sąskaitą.

Grąžinant kokybiškas prekes prekių grąžinimo išlaidos tenka Pirkėjui. 

Kokybiškos prekės grąžinimo atveju, pristatymo išlaidos nėra grąžinamos.

Kokybiškų prekių grąžinimas vykdomas šiais būdais:

1. Prekes galite grąžinti per  paštomatus.

Supakuokite grąžinamą prekę ir įdėkite į Omniva paštomatą. Pinigai už grąžintas prekes bus pervedami per 10 darbo dienų nuo tada, kai prekės bus grąžintos.  

2. Prekes galite grąžinti kitu Jūsų pasirinktu būdu:

 

 • Turite atsiųsti elektroninį laišką e – pašto adresu: uzsakymai@sandelystrasu.lt  kuriame būtų prekės grąžinimo priežastis.

Prekes turite grąžinti šiuo adresu: Savanorių pr. 192-404, LT-44151 Kaunas

 

 • Atspausdinkite visa informacija, kurią pateikiate el.laiške ir lapą įdėkite į siunčiamą pakuotę. Taip grąžinamos prekės bus greičiau identifikuojamos ir pats pinigų grąžinimo procesas trumpesnis.

Dėl skundų įsigijus netinkamos kokybės prekes

Prašymą/skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai(Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, interneto svetainėje www.vvtat.lt, jos teritoriniams padaliniams apskrityse – /index.php?470187665) ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/.

 

Back to Top
Prekė įdėta į krepšelį